nabídka / LÉTO / Jízdní kola - Cyklo Chlubna Žďár nad Sázavou - prodej a cykloservis jízdních kol, Trek, Gary Fisher, Wheeler, Superior, Rock MachineLÉTO / Jízdní kola

Trek

TREK

Americká firma, která se zabývá vývojem a výrobou jízdních kol na špičkové úrovni. Trek se těší z bohaté historie plné úspěchů v profesionální cyklistice včetně nejznámějších světových podniků, jako jsou Tour de France a Giro d’Italita. Dnes nabízí širokou škálu jízdních kol a komponentů pod značkami Trek, Gary Fisher, Bontrager a Klein.


Gary Fisher

TREK kolekce GARY FISHER

Americká firma vyrábějící jízdní kola a především díky legendárnímu Gary Fisherovi představuje špičku v oblasti horských kol. Od roku 2009 vyrábí i silniční kola.


Rock Machine

ROCK MACHINE

Rock Machine, značka světového významu nabízející kompletní sortiment kol působící na českém trhu. Rock Machine s novým vlastníkem z Holandska vyrábí svá kola v České republice. Vyrábí vysoce kvalitní horská, crossová a dětská jízdní kola.


BIANCHI

Značka Bianchi byla odjakživa spojována s profesionální cyklistikou, protože její kola dokázala skloubit techniku s kvalitou a v silničních závodech tak přinášela tolik ceněná vítězství.

Bianchi je jednou z nejvýznamnějších značek na světovém trhu působících v cyklistickém odvětví.


Superior

SUPERIOR

Firma Superior s novým vlastníkem z Holandska vyrábí svá kola v České republice. Superior vyrábí vysoce kvalitní horská, crossová a dětská jízdní kola.


Zvětšit

CRUSSIS

Kvalitní elektrokola pro každého. V nabídce jsou elektrokola městská, skládací, ale i horská.


Pell´s

PELL´S

Kola značky PELLS jsou kompletně sestavovány a vyráběny v ČR. Firma PELLS nabízí speciální technologii rámů a komponentů.


Rocky Mountain

 Novinka 2015

 .: stránka se připravuje :.

Přečíst celý článek >>


3D PROHLÍDKA

Zvětšit


Stop E-shop

Věnujeme se Vám osobně.


Cyklo Chlubna
Šípková 12
591 01 Žďár nad Sázavou

Kde nás najdete? >>

Telefonní kontakty:
Obchod: +420 777 068 685
Servis: +420 774 633 386

chlubna@cyklochlubna.cz
Provozní hodiny
 
TromaZvětšitSANTIS - projekční ateliérEDELWEISS