SK Cyklo Chlubna / O týmu - Cyklo Chlubna Žďár nad Sázavou - prodej a cykloservis jízdních kol, Trek, Gary Fisher, Wheeler, Superior, Rock MachineVítáme Vás na oficiálních stránkách sportovního klubu SK Cyklo Chlubna.

Sportovníklub SK Cyklo Chlubna byl založen začátkem roku 2004. Od počátku se snažíme tým budovat především na přátelských vztazích a spolupráci, proto bylo členství nabídnuto také ostatním kamarádům (cyklistům, lyžařům, triatlonistům), kteří s námi trénují a jezdí na závody.

Náš tým je složen výhradně z amatérských cyklistů a tomu odpovídá i náš zavodní program. Většinou se pravidleně zúčastňujeme Velosérie (53x11), ale také jiných závodů, například extraligy masters. Někteří z nás se zaměřují na maratonskou sérii a ti ambicióznější jezdí např.: ME veteránů nebo MČR v rámci masters. Snažíme se i pořádat akce ve svém okolí. Máme pravidelné tréninky jak v léte na kole, tak v zimně na lyžích. V neposlední řadě se snažíme také o organizaci závodů (na krajské úrovni).

Náše veliké díky patří samozřejmě našim partnerům, jejichž přízně si vážíme a děkujeme jim za podporu, kterou našemu týmu poskytují.

Zvětšit

3D PROHLÍDKA

Zvětšit


Stop E-shop

Věnujeme se Vám osobně.


Cyklo Chlubna
Šípková 12
591 01 Žďár nad Sázavou

Kde nás najdete? >>

Telefonní kontakty:
Obchod: +420 777 068 685
Servis: +420 774 633 386

chlubna@cyklochlubna.cz
Provozní hodiny
TrekGary Fisher
TromaZvětšitSANTIS - projekční ateliérEDELWEISS